Penthouse nou | materiale premium | Sibiu | 4 camere | 81 mp | Comision 0!

  • 272,250€
  • 3,361€/m²

81.00 m²

Suraf. utilă

4

Camere

Etaj 4

Etaj

2

Băi

P150584

81.00 m²

Suraf. utilă

4

Camere

Etaj 4

Etaj

2

Băi

Daca ti-am captat atentia, avem si cu ce!

Iti prezint spre vanzare urmatorul apartament care defineste originalitatea si experienta olandeza in dezvoltarea imobiliara. Locul pe care il cauti pote fi chiar aici. Acest proiect iti este adresat deoarece reflecta viata moderna cautand locatari care inteleg si isi doresc un stil de viata ridicat.

Etichetele ansamblului:
- Arhitectura care evidentiaza un contrast major al designului modern prin culoare, forma si liniaritate;
- Neobstructionat de bariere vizuale, vedere cu o priveliste unica asupra oraşului Sibiu, dealurilor Transilvaniei sau munţilor Făgăraş;
- Buncar subteran antiatomic construit in totalitate sub normative europene;
- Scarile blocurilor placate cu marmură si dotate cu ascensoare KLEEMANN;
- Locuri de parcare suficiente destinate vizitatorilor iar pentru locatari posibilitatea alegerii supraterane sau subterane cu acces prin lateralul blocurilor si actionare electrica;
- Localizare in zona de vest a orasului Sibiu cu accese facile catre autostradă și aeroport, centrul Istoric, zona industrial de vest, Metro, Aria, Pamira, Lidl, Kaufland, Bătrânu’ Sas, Mândra, Profi, Transagape, Simpa, scoli, universități cat si Transport public;
- Cartier rezidenţial privat cu legaturi prin doua accese separate dotate cu bariere automate, oferind astfel intimitate şi siguranţă locatarilor;
- Spaţii verzi generoase, zona dedicata de sport in aer liber (fitness), zonă de BBQ special amenajată cat si un loc de joacă;